MPKOC - Rejestracja

Rejestrując się na witrynie „MPKOC”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „MPKOC”, „http://mpkoc.pl/forum”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „MPKOC” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „MPKOC” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „MPKOC” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „MPKOC”, ani phpBB Limited nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

=== ZASADY KORZYSTANIA Z FOTOGALERII ===

 1. Każdy użytkownik forum (ranga "User") może korzystać z Fotogalerii Transportowej MPKOC, w tym: przeglądać, dodawać oraz komentować zdjęcia.
 2. Warunkiem dodania zdjęcia do Fotogalerii jest przekazanie MPKOC praw autorskich do tego zdjęcia, w celu budowania historii fotograficznej portalu oraz wewnętrznej promocji.
  MPKOC zobowiązuje się nie rozpowszechniać zdjęcia poza portalem oraz nie wykorzystywać go w celach komercyjnych.
 3. Użytkownik dodający zdjęcie, zaświadcza, że jest jego autorem lub posiada wyraźną zgodę autora zdjęcia na jego udostępnienie oraz przekazanie praw autorskich MPKOC w celach opisanych w punkcie 2.
  MPKOC zastrzega sobie prawo do usunięcia zdjęcia, jeżeli istnieje podejrzenie, że użytkownik nie jest jego autorem lub nie posiada zgody na jego publikację.
 4. Zabronione jest dodawanie zdjęć niepowiązanych z tematyką portalu, obraźliwych, pornograficznych lub niezgodnych z polskim prawem.
 5. Użytkownik ma prawo wycofać zgodę na przekazanie praw autorskich oraz usunąć zdjęcie w terminie 30 dni od daty dodania zdjęcia.
 6. MPKOC zobowiązuje się podać autora zdjęcia (nazwa użytkownika).
  W przypadku usunięcia konta, MPKOC może wyświetlić jako autora zdjęcia wewnętrzny identyfikator.
 7. Dodawanie komentarzy podlega identycznym zasadom jak publikowanie wypowiedzi na forum, zawartych powyżej.
 8. Dodanie zdjęcia jest równoznaczne z akceptacją niniejszych zasad.